Fără TVA: 186,73 lei
| Cantitate | Pret fara TVA | Pret cu TVA |
| 10+ | 186,73 lei | 225,94 lei |
| 100+ | 151.84 lei | 183,73 lei |
| 1000+ | 136.01 lei | 164,57 lei |
| 1500+ | 132.88 lei | 160,78 lei |
| 3000+ | 131.35 lei | 158,93 lei |
Baterie
cu litiu SL-2790/T, seria SL, producator Tadiran Batteries GmbH,
dimensiune DD, tensiune 3,6 V, capacitate 35Ah.
Tadiran SL-2790/T este o baterie cu litiu de dimensiunea standard DD, cu pini polarizati (dublu pin pozitiv) si care este ideală pentru aplicațiiprecum: managementul energiei electrice, aparate industriale, dispozitive portabile, electronice de consum.
Nu sunt reîncărcabile și sunt pentru uz profesional. Din cauza tensiunii lor nominale și a puterii lor ridicate, acestea necesită anumite precauții de utilizare: nu reîncărcați, nu dezasamblați, nu încălziți peste 100°C, nu incinerați.
Au o densitate mare a fluxului de energie, timp de depozitare și fiabilitate excepțională, interval mare de temperatură : -55 ° C până la + 85 ° C.
Pentru comenzi mai mici de 10 bucati, va rugam sa ne contactati telefonic la 0212528990 / 0735562644 sau prin e-mail la roccasiccp@yahoo.com.
Daca produsul nu este pe stoc:
- la comenzile mai mici de 2000 lei se adauga costul transportului extern = 250 lei + tva
- comanda minima este de 10 buc./produs.
| Baterii | |
| Capabilitate de puls de curent | 1000 mA |
| Capacitate nominala | 35Ah |
| Continut litiu | 10 g |
| Curent maxim de descarcare | 450 mA |
| Curent nominal | 10 mA |
| Dimensiuni | DD |
| Greutate | 190 g |
| Interval temperatura | −55 °C ... +85 °C |
| Tensiune nominala | 3,6 V |
| Volum | 105 cm3 |




